Kā vadošs tintes apmierinātu patērētāju pieprasījumu

- Jan 13, 2017 -

Michael Wagner, Engineering Manager, jaunu produktu dizains, Butler Technologies, Inc

Todayand #39; s patērētāji sagaida produktus, kas ir ātrs, gudru un ērts un vadošs tintes sniegusi uz šiem pieprasījumiem.

Vadošs tintes ir jaunākā attīstība drukā elektroniku, plaša kategorijā saražoto produktu, kas sen ir mazināt elektrisko ķēdi atšķirības starp cilvēkiem un mašīnām. Piesaistot desmitiem nozares zināšanas un jaunākajiem sasniegumiem vadošs tintēm, šodienas zinātnes drukātā elektronikas sniedz risinājumus, kas skar gandrīz visas patērētāju ikdienu. Uzņēmumiem, kas neatbilst šiem patērētājiem nākas zaudēt zemes konkurenti, kuri ir gatavi pieņemt jaunas tehnoloģijas.

Vadošs tintes samazināt svaru, sarežģītību un izmaksas

Vietā tradicionālo ūdensteci iegravēti vara, ražotāji var nodarbināt vadošs tintes, piemēram, sudraba, oglekļa un citu polimēra bieza filmas (PTF). Vieglāki substrāti, kas ir tikpat dažādi kā poliestera, polycarbonates, poliuretānu un papīra var izdrukāt vadošs tintēm. Šīs vieglās substrāta izmantošana atver durvis uz lielāku radošo produktu izstrādē un mazāk sarežģītību ražošanu.

Samazinot preču sarežģītības, uzņēmumi var realizēt attiecīgi samazinot materiālu, savākšanas un piegādes ķēdes izmaksas. Arī tāpēc, ka ir vadošs tintes piedevu raksturs, ražotāji var likvidēt atkritumu plūsmām un saistītās izmaksas, kas rodas no vara kodināšanas.

Ar materiāliem giganti kā DuPont tiek risina jebkuru vadošs tintes ierobežojumi, kas paliek. Par laimi, ražotāji, Lielākā daļa atšķirības starp vadošiem tintes un tradicionālie vara flex ķēdes drīz būs pagātne.

Vērtību, neredzētas sensori

Ņemot vērā izplatību un zemu izmaksu šodienas drukātā elektronisko ierīču, gala lietotāji reti apsvērt tehnoloģija, kas ļauj šīm ierīcēm ķeksīti. Piemēram, daži cilvēki piesaistīt diagnostikas electrocardiogram (EKG) drukātā elektronika. Vadošs tintes izmantošanu tomēr ir bijusi katalizatora nepielūdzamā un neērta elektrodus, aizstājot ar ērti, lēti un vienreizējās lietošanas sensoru spilventiņi, kas tiek izmantoti šodien.

Citu balstītu tinti drukātiem elektronikas strauji jaunām piemērošana ir wearables plašās kategorijās. Ierīcēm, kuras izmanto elastīgus un mazgājamu tintes var siltuma pārsūtīta uz apģērba un izmantot, lai uzņemtu elektrisko impulsu, kas izraisa muskuļu kustības. Wearables jau parādās, sporta un medicīnas nozarē un ir ātri atrast savu ceļu uz citām nozarēm.

Gudri iepakojumair cits vadošs tintes bāzētu lietojumprogrammu. Iegulto PPG Circuitry shēmas produkta iepakojuma ir ievērojami uzlabojusi krājumu vadības procesus, vairumtirgotājiem un mazumtirgotājiem. Salīdzināmu uzlīmju tehnoloģiju pat bijis izstiepts vadīt radošu mārketinga kampaņas.

Kas ir IoT got darīt ar to?

UzLietiskais internets (IoT)ir atsauce uz faktu, ka viss ir vai drīz vien būs savienots ar internetu. Izdrukāto elektronikas nozare ir labi vidū IoT darbību. Vadošs tintes sasniegumi ir ielaida drukātā elektronisko risinājumu jaunā viļņa laikā, kad tirgus ir izsalkuši pēc jaunus un radošus pieteikumus. Patiesībā, nozares resursu lēš, ka vairāk nekā duci pielietojumiem elektronikas drukātās ir horizonts, lietojumprogrammas, kas izrādīsies spēle mainītāji automobiļu, medicīnas, sporta, izklaides, kosmiskās aviācijas, tekstila, drošības un citās jomās.

Garās un īsās tā? Avansus vadošs tintes dod patērētājiem to, ko viņi pieprasa katru dienu: ātri, smart, videi drošu un lietotājam draudzīgu produktu.

Uzņēmumiem, kuri joprojām vilcinās iesaistīties drukātā elektronikas risinājumu drīz atrast sev neizdevīgus konkurences apstākļus. Izlaižot par tūlītēju izmaksu ietaupījumus un uzlabotu lietotāju pieredzi, atpalikušajos uzņēmumiem būs iespējams upurēt klientu apmierinātību. Šodienas konkurences tirgū, tas ir vienkārši nav labi.

Michael Wagner ir Engineering Manager, jaunu produktu izstrādeButler Technologies, Inc, kas atrodas netālu no Pittsburgh, Pennsylvania. Butler tehnoloģijas lielā mērā iesaistītas pētniecības un vadošs tintēm, elastīga substrātu un drukātos elektronikas projektēšanas un ražošanas attīstību. Butler tehnoloģijas palīdz uzņēmumiem attīstīt to izdrukāt elektronisko pieteikumu, kā arī alternatīvu tradicionālo ķēdi, medicīniskās diagnostikas, automobiļu instrumentāciju, drošības programmas, tekstilpreces un vairākas citas rūpniecības nozares. KontaktpersonaMichael Wagner.

Pāri:Zemā temperatūrā kausējot ļoti vadošs sudraba tintes elastīgu elektroniku Nākamo:Vadošs tintes tirgos 2016-2026: Prognozes, tehnoloģijas, spēlētāji