Vadoša Tintes 2017: The Next Big Things

- Feb 28, 2017 -

F4.jpg Vadošiem tinte ražošanas nozare joprojām meklējot nākamā lielā lieta. Nevēlamās konkurences spiediens pamata apjoma tirgos ir radījusi visvairāk piegādātājiem meklēt jaunas topošie iespējas. Izplatīta stratēģija tagad ir tik plašu produktu portfeli, cik vien iespējams, sējot vairākas topošie tirgi, garnering tik daudz klientu atsauksmes, cik iespējams, un izveidojot vērtību tīklus sākumā.

Piegādātāji arī tagad intensīvi skatīties viens otru, strauji uzsākot salīdzināmi produkti, kas rada erozija diferenciāciju. Tas nostāda piegādātājiem saistošs: No vienas puses, viņi vēlas, lai saglabātu tehnoloģiju nodaļas noslēpumu ilgi pilnveidot tos in-house, bet, no otras puses, tie ir jāveic to tirgus agri, jo viņi alkst klientu atsauksmes jaunos tirgos kur ne skaitļi-of-nopelnu, ne klientu vajadzībām ir labi zināmi.

Neskatoties uz to visu, nozare ir noteikusi vairākas jaunās lietojumprogrammas apvidu 2013-2016 periodā, jo tā mērķis ir atjaunot sevi. Tagad tas ir tāpēc par paveikto caur posmā daudzās frontēs. Šajā rakstā mēs īsi izklāstīt progresu vairākos jaunajos sektoros, vienlaikus arī nosakot jaunākās moderns topošie izmantošanas jomas. Ņemiet vērā, ka pieteikumi ir uzskaitīti nav īpaši svarīguma secībā.

Lai uzzinātu informāciju par vadošām tintes nozarē, tostarp visām jaunākajām tehnoloģijām, kā arī novērtējumu par vairāk nekā 24 esošajiem un jaunajiem pieteikumiem skatiet mūsu ziņojumu par Conductive Ink tirgu 2017-2027: prognožu, tehnoloģijas, atskaņotāji. Šis ziņojums ir visvairāk up-to-datums versija mūsu autoritatīvu un vispusīgu ziņojumu, kas ir kļuvusi par nozares atsauces.

Saules fotoelementi (PV): PV nozare joprojām būs galvenais apjoms / ieņēmumu virzītājs firing tipa pastas. Nozarei nav atbrīvoties no tās ilgtermiņa tendencēm: zemas izmaksas par kilogramu un papildu jauninājumus pazemināt sudraba patēriņu uz vafeles. Kopumā, mēs sagaidām, ka 2017 būs gads, būs liecinieks pirmajā pusē Boom pateicoties paredzamo beigām dzīvnieku barību-in-tarifu Ķīnā; gads, kad tendence daudzveidīgu pulveris piegādes bāze turpinās, lai gan pārsvars japāņu veidotāja (-u) netiks bojāta; un gadu, kad paziņoja $ 140.000.000.000 Ķīnas investīcijas saules nozarē būs kliedēt rūpes citas krūšu ciklā.

Touch screen malas elektronika: Šī nozare virza izmaksas un spiedienu, lai sašaurinātu slīpā mala. Šī nozare, pēdējo divu gadu laikā, piedzīvojusi būtiskas pārmaiņas, kā foto-ārstējama un lāzera-cut tintes sāka aizvietot standarta polimēra biezas plēves (PTFs), lai 20um vai zem linewidth-over-atstatums (L / S) attiecības. Šīs tendences turpināsies, un konkurence starp kodināšanas un drukāšanas risinājumus turpinās pastiprināt. Kopumā, mēs sagaidām, ka 2017. būs gads, kad piegādātājs catch-up par foto-ārstējamām un lāzera-cut būs pabeigta, kā rezultātā ar rezervi zaudējumu visapkārt, un gads, kad jauni procesi ārpus sietspiedi tiek veikti nopietnāk.

In-pelējuma elektronika (IME): Aiz-the-ainas interese IME saglabājas stabils. Pirmais vilnis produkti ir tuvu tirgus uzsākšanu, tad vērtības tīkli tiek uzlabota, apjoma ražotāji ir iesaistīti vairāk nekā jebkad agrāk, un materiāls komplekts pārejot pāri vadošiem tintēm iekļaut caurspīdīga strāvas vadītāja filmas, devēji, pievadi, un tā tālāk. Kopumā mēs sagaidām 2017. gada līdz gadam, kad IME pieteikumi beidzot augt pēc gadiem un izslēgt sākas.

EMI vairogs: EMI vairogs ir kļuvusi par jaunu interešu jomas. Paredzams, ka no šķeldas ar tiešu EMI pasargājot aizsardzību skaits strauji pieaugs turpmākajos gados. Konkurence būs starp apsmidzinātas un tintes izsmidzināšanu, un laikā tintes konkurence būs daļiņu izmēru ar nano tintēm piedāvā slaidumu savukārt citi piedāvā zemākas izmaksas. Kopumā, mēs sagaidām, ka 2017 būs gads, kad piegādātāji savākt vairāk zināšanu par tirgus vajadzībām, noteikt potenciālās attiecības ar klientiem, un sākt dažādas jaunas kvalifikācijas procesus.

Elektroniskās tekstila (e-tekstilizstrādājumi): No elastīgus pastas tirgū vai vēlu pakāpes prototipu posmā skaits pieaug. Divus gadus, vai arī tā tikai pirms dažiem piegādātājiem piedāvā šādas krāsas, bet tagad daudzi ir pierādījuši spējas. E-tekstila vērtību ķēdes joprojām ir vāja, cenas joprojām ir pārāk augsts un tintes parasti saskaras ar konkurenci no alternatīviem risinājumiem, piemēram, vadošiem dziju. Kopumā, mēs sagaidām, ka 2017 būs gads, kad papildu tintes balstītu e-tekstilizstrādājumus uzsāktas; gadā, kad apjomi joprojām ir nelieli; un gadu, kad e-tekstilrūpniecība veselos collas tuvāk lielākajiem veiksmes stāstiem.

Atbilstošu drukāšana: Aerosols un citas bezkontakta drukāšanas procesi ir tagad galvenais sāncensis drukāšanas antenām un citiem vadošiem pēdas uz 3D objektiem. Ražošanas jauda tagad ir šajā nozarē, jo īpaši Āzijā. Daudzi materiālu piegādātāji ir arī kvalificēts savus produktus ar šo procesu, lai gan gala lietotāji joprojām mums stāsta, ka lielākā daļa pārāk solījumu un nepietiekami piegādāt jo īpaši attiecībā uz vadītspējas līmeni pie zemas temperatūras apdedzināšanai. Kopumā, mēs sagaidām, 2017 būs gads turpmāku papildu materiālo uzlabojumi un palielināta apjoma pārdošanas spīti iespējamām problēmām gala patērētāju elektronikas tirgū.

Printed caurspīdīga strāvas vadītāja filmas: Tehnoloģiskie uzlabojumi ir par smaile ļauj augstas veiktspējas drukātus metāla sietu filmas ar linewidths zemāk 5um. Šie notikumi joprojām ir izmēģinājuma posmā ar šauriem tīmekļa izmēru vai augstas izmaksas, bet tomēr veido ilgtermiņa risku citiem metāla sietu procesiem arvien izmaksu jutīga nozarē. Vairāki sudraba nanodaļiņu TCF tehnoloģijas ir zaudējuši komerciālu tempu dēļ uzņēmuma bankrotu un naudas plūsmas problēmām, taču jauni inovatīvi tie parādās, lai viņu vietā. Kopumā, mēs sagaidām, ka 2017 būs gads, kad iespiež metāla sietu risinājumus progresu gar tehnoloģija termiņa sadalījumu, bet neliks komerciāla ietekme.

Automotive: Autobūves nozare paliks pievilcīgs tirgus pastas piegādātājiem ar ilgtermiņa paredzama ieņēmumu rindas. Programmas, piemēram, drukātiem sēdekļa sensoru, iespiesti capacitive sensoru infotainments moduļiem, vai sēdekļu sildītāji lielā mērā būs turpināt progresu. Centieni attīstīt un komerciāli drukātiem logu de-frosters par polikarbonāta substrāta pastiprināsies. Kopumā mēs arī sagaidām 2017 būs gads, kad IME pieteikumus automobiļu interjeru tiks paziņoti un gadu, kad drukā metāla sietu, lai logu de-frosters parādīsies uz agrīno tehnoloģiju plāniem lielāko OEM.

Elastīgus tintes ārpus elektronisko tekstilizstrādājumu: elastīgus tintes var izmantot arī pieteikumos ārpus e-tekstilizstrādājumu, piemēram, elastīgu / elastīgus plates vai medicīnas ierīces. In elastīgu, ļoti padevīgs vai elastīgus ķēdēm, iespiedshēmas var nodrošināt funkcionalitāti, lai gan tie joprojām var ciest no parastās nepilnībām ierobežota vadītspēju, piķis izšķirtspēju un solderability. Medicīnas ierīcēm, it īpaši, ja ilgi un stretchy savieno nepieciešami lietošanai ērtības, iespiestas līnijas var būt priekšrocība. Kopumā, mēs sagaidām, ka 2017 būs gads, kad pastāvošo, iespiests FPCBs turpinās dominēt.

3D iespiesti elektronika (3DPE): Mēs noteikti 3DPE kā inovācijas alternatīvām priekšā ar vadošām tintes zonā. Ideja 3DPE ir apvienot 3D drukāšanu no plastmasas ar iespiešanu vadošiem tintes izveidot pielāgotus 3D formas ar iegulto shēmu. Tas ļaus dizains un 3D drukāšana "inteliģentās" objektiem. Par inovācijām iespēja ir noteikt zemākus vadītspēja tintes un labu saķeri ar dažādām plastmasas virsmām. Kopumā, mēs sagaidām, ka 2017 būs gads, kad mēs redzam vairāk 3DPE aprīkojumu ieviesti tirgū un gadu, kad mēs redzam paziņojumu par tintes produktiem, kas paredzēti tieši šajā tirgū.

Printed PCB: Patiesībā iespiesti PCB saņēma atjaunoto interesi 2016. gadā tas bija pateicoties palielināt centienus ap tintes drukāts vienfāzes, dubult un daudzpakāpju PCB vērsti gan hobbyist un profesionālo galiem tirgū. No drukas un plāksnes pieejas izmantošanu padarīt PCB ir arī vēl tiek precizēti daudzi uzņēmumi, galvenokārt Japānā un Korejā. Šī tehnoloģija ir vairāk attīstīti nekā agrāk, bet izmaksu priekšrocības vēl nav pietiekami, lai padarītu to par pārliecinošu alternatīvu vairāk nobriedušu, drošāka un augstāko tilpuma vēsturiskais tehnoloģiju. Kopumā, mēs sagaidām, ka 2017 būs gads, kad hype ap hobbyist / DIY PCB printeriem nomierināsies, bet profesionāli daudzslāņu PCB printeri turpinās savu lēni un maza mēroga iekļūšanu tirgū. Tehnoloģija progress uz drukas-un-plāksnes turpināsies arī fonā, lielākoties Āzijas labs, bez ievērojama komerciāliem startiem.

Iespiests tranzistori un atmiņa: Printed tranzistors un atmiņa, dažos veidos, vecā pieteikumu ideja. Printed tranzistori nav izdevies izpildīt savus solījumus. Tagad, tomēr, tehnoloģiju progress, jo īpaši no Japānas, ir pietiekami sola uzkurināt interesi par šo tēmu. Lūk, būs nepieciešama smalka druka šauras līnijas. Printed atmiņa ir arī bijis daļēji komerciāla ražošanas gadus, un tagad jautājumi ap ražu labāk risināt. Kopumā, mēs sagaidām, ka 2017. būs gads, kad meklēt unikālu pieteikumu drukāto tranzistori un atmiņas turpinās, un gads, kad tintes piegādātāji kļuvuši vairāk nodarbojas ar printeriem, lai labāk pielāgotu savu piedāvājumu.

Liela platība LED apgaismojums bloki: komerciālā darbība ap drukāšanas liela platība LED bloki sāk uzņemt. Tehnoloģija bāze bija pieņemšanā par pēdējo 4-5 gadu laikā. Tagad ir vairāk gala lietotāju intereses un radošāks centieni uzņēmumu augstāk ķēdē nekā materiālu piegādātājiem. Prasības tehnoloģija ir vienkārši, bet kas nav iespiestas risinājumi ir arī montāža izaicinājums balstīta uz augstu vadītspēju un mazāku enerģijas patēriņu. Tāpēc kopumā, mēs sagaidām, ka 2017 būs gads, kad šajā gadā pārdošanas apjoma pieaugums gan no ļoti maza bāzi.

Ir daudzas citas programmas, kas tiek izstrādāti vadoša paste kuru mēs uzskatām par mūsu ziņojumā detalizēti. Piemēri ietver liela zonas sensoru bloki / sistēmas, akumulatoru un augu sildītāji, biežums selektīvo logi un daudz ko citu. Lūdzu, skatiet mūsu ziņojums Conductive tintes Markets 2017-2027: Prognozes, Technologies, spēlētāji, lai uzzinātu vairāk par šiem tirgiem.

Pāri:Printed Electronics Market Analysis By Materiāls (Ink un substrāts), ar tehnoloģiju (tintes, ekrāns, gravīras, Un fleksogrāfijas), no ierīces (Display, fotoelementu, Apgaismojums, RFID, uc), pēc reģiona un segmenta prognozēm, 2014. gadā - 2025 Nākamo:Simple oforta tehnikā, lai radītu kreilis un labo roku nanostruktūru