Vadošs tintes 2017: Nākamās lielās lietas

- Feb 05, 2017 -

Vadošs tintes nozare ir joprojām meklē nākamā lielā lieta. Nelabvēlīgas konkurences spiedienu galveno apjoma tirgos ir novedis lielāko daļu piegādātājus meklēt jaunas iespējas topošajiem. Izplatītas stratēģijas pašlaik ir kā plašu produktu portfeli iespējami sētu vairākiem topošajiem tirgiem un garnering tik daudz klientu atsauksmes, cik vien iespējams, sākumā nosakot vērtību tīkli.


Piegādātāji arī tagad intensīvi, skatīties viens otru, strauji uzsākot salīdzināmiem produktiem, kas izraisa eroziju diferenciācija. Tas nostāda piegādātājiem ir saistošs: vienu no vienas puses, viņi vēlas, lai saglabātu tehnoloģijas noslēpums ilgi, lai pilnveidotu tos savā uzņēmumā, bet, no otras puses, tās ir jāveic to tirgū agri, jo viņi alkst klientu atsauksmes jaunos tirgos, kur ir labi zināmi skaitļi par nopelniem, nedz klientu vajadzībām.


Neskatoties uz to, nozare ir identificējusi vairākas jaunās programmas jomās 2013 2016 periodā tas cenšas atjaunot sevi. Tādēļ ir tagad sekot-through, fāzes daudzās frontēs. Šajā rakstā mēs īsi izklāstīt progresu vairākās jaunās nozarēs vienlaikus arī apzinātu jaunāko trendy topošie lietojumprogrammas apgabaliem. Ņemiet vērā, ka pieteikumi ir uzskaitīti nekādā noteiktā secībā, ir svarīgi.


Lai uzzinātu vairāk informācijas par vadošām tintes nozari, tostarp visas jaunākās tehnoloģijas, kā arī izvērtējot vairāk nekā 24 esošajiem un jauniem pieteikumiem, kas attiecas uz mūsu ziņojumā par vadošām tintes tirgos 2017-2027: prognozes, tehnoloģijas, spēlētājiem. Šis ziņojums ir mūsu autoritatīvu un visaptverošu ziņojumu, kurā ir kļuvusi par nozares atsauces visjaunāko versiju.

Fotoelementiem (PV): PV nozarē paliks galvenais tilpums/ieņēmumi draiveri šaušanas veidu pastas. Nozare nav atbrīvoties no tās ilgtermiņa tendences: zemām izmaksām vienam Kg un inkrementālās inovāciju pazemināt sudraba patēriņš uz vienu vafeļu. Kopumā mēs sagaidām 2017. gadu, ka liecinieks pirmajā pusē uzplaukums, pateicoties gaidāmo barību, tarifi, Ķīnā; gads, kad virzība uz daudzveidīgu pulvera piegādes bāzes turpinās, lai gan dominējošais Japānas maker(s) nedrīkst būt bojāts; un gadu, kad paziņoja 140 miljardus ASV dolāru Ķīnas ieguldījumi attiecībā uz saules nozare tiks kliedētu bažas citu krūtis ciklā.

Pieskārienu ekrāna malu elektronika: šo nozari vada izmaksu un spiediena sašaurināt slīpā mala. Šajā nozarē, pēdējos divos gados, piedzīvojusi būtiskas pārmaiņas kā foto ārstējama un lāzertehnoloģiju izgatavota tintes sāka aizstāt standarta polimēru bieza filmas (PTF) lai ļautu 20um vai zem linewidth virs atstarpes (L/S) attiecības. Šīs tendences turpinās, un vēl vairāk pastiprinās konkurence starp kodināšanas un drukāšanas risinājumus. Kopumā, mēs sagaidām, ka 2017. gads būs gads, kad piegādātājs catch-up uz foto ārstējama un lāzertehnoloģiju izgatavota būs pabeigta, izraisot zaudējumu starpības visapkārt, un gads, kad jaunus procesus ārpus ekrāna drukāšana tiek veikti nopietnāk.

Pelējuma elektronika (IME): aiz-ainas IME interese joprojām ir spēcīga. Pirmās paaudzes produktu, kas ir tuvu tirgus uzsākt, vērtību tīkli tiek stiprināta, apjoma ražotnēm ir iesaistīti vairāk nekā jebkad agrāk un materiālu kopa pāriet aiz vadošs tintes iekļaut pārskatāmu vadošs filmas, sensori, pievadi un tā tālāk. Kopumā mēs sagaidām 2017. gadu, kad IME pieteikumus beidzot augt pēc gadu un sākas off.

EMI vairogs: EMI pasargājot veidojas kā jauna interešu jomas. Mikroshēmas ar tiešu EMI sargājošais aizsardzības numurs ir sagaidāms, ka tuvākajos gados strauji palielinās. Konkurence būs starp sprauslāt un tinti izsmidzina un tintes konkursu būs par daļiņu izmērs ar nano tintēm, piedāvājot thinness, kamēr citi piedāvā zemākas izmaksas. Kopumā mēs sagaidām 2017. gadu, kad piegādātāji iegūt plašākas zināšanas par tirgu nepieciešams noteikt potenciālo klientu attiecības un dažādu jaunu kvalifikācijas procesu uzsākšanai.

Saskanīgs drukāšana: aerosolu un citas bezkontakta drukāšanas procesos tagad ir galvenais kandidāts uz drukāšanas antenas un citām vadošām pēdas uz 3D objektiem. Tagad pastāv ražošanas jauda šajā nozarē, jo īpaši Āzijā. Daudz materiālu piegādātājiem ir kvalificēts savus produktus ar šo procesu, lai gan gala lietotājiem vēl pateikt mums visvairāk pārlieku solījumu un nepietiekamu piegādāt, jo īpaši attiecībā uz vadītspējas līmeņiem pie zemas temperatūras atkvēlināšanas. Kopumā mēs sagaidām 2017. gads būs gads papildu materiālu ievērojamus uzlabojumus un pārdošanas apjoma palielinājums, neskatoties uz gala patērētāju elektronikas tirgus potenciālās problēmas.

Drukāts pārredzamu vadošs filmas: tehnoloģiskiem uzlabojumiem ir par smaile, proti, augstas veiktspējas drukātā metāla acu filmas ar linewidths zem 5um. Šīs tendences joprojām ir izmēģinājuma posma ar šauru web izmēri vai augstās izmaksas, bet tomēr apdraudēt ilgtermiņa citi metālu acu procesi arvien vairāk izmaksu jutīga nozare. Vairākas sudraba nanodaļiņu TCF tehnoloģijas ir zaudējuši tirdzniecības tempu sakarā ar uzņēmuma bankrotu, un naudas plūsmu, bet romāns aizvien jaunas ieņemt savu vietu. Kopumā mēs sagaidām 2017. gadu, kad drukātā metāla sieta risinājumu attīstībai līdzi tehnoloģiju brieduma kāpnes, bet neliks komerciālās ietekmes.

Autobūves: Autobūves nozares paliks pievilcīgs tirgus ielīmēt piegādātājiem ar ilgtermiņa prognozējama ieņēmumu rindas. Lietojumprogrammas, piemēram, izdrukāto sēdekļa apdzīvošanas sensori, izdrukāto kapacitatīvā sensori, infotainments moduļiem vai sēdekļu sildītāji lielā mērā turpinās savu attīstību. Pastiprinās centienus attīstīt un komerciāli drukātiem logu de-frosters uz polikarbonāta substrāts. Kopumā mēs sagaidām 2017. gadu, kad tiks paziņoti IME pieteikumus par automobiļu interjeri un gadu, kad drukātā metāla acu par logu atcelšanu frosters parādīsies agrīnās stadijas tehnoloģiju ceļvežos par galvenajiem OEM.

Elastīgus tintes ārpus elektroniskās tekstila: elastīgus tintes var arī izmantot programmās ārpus e-tekstila, piem., elastīgu elastīgus plates vai medicīniskās ierīcēs. Daudzveidīgāks, augsti padevīga un elastīgus ķēdēm, iespiedshēmas var nodrošināt funkcionalitāti, kaut arī viņi var joprojām cieš no parastās trūkumus ierobežotu vadītspēju, piķis izšķirtspēju un solderability. Medicīnas ierīces, jo īpaši, ja ilgi un stretchy savieno nepieciešamas lietošanas ērtības, izdrukātajās līnijās var būt priekšrocība. Kopumā mēs sagaidām 2017. gadu, kad esošā drukāts FPCBs turpinās dominēt.

3D drukā elektroniku (3DPE): 3DPE mums identificēt kā inovāciju iespējas priekšā vadošs tinte jomā. 3DPE ideja ir apvienot 3D drukāšana no plastmasas ar vadošām tintēm, lai izveidotu pielāgotu 3D formas ar iegulto Circuitry shēmas druku. Tas ļaus dizains un 3D drukāšanu un #39; smartand #39; objektus. Inovāciju iespējas ir nosakot zemāku vadītspējas tintes un laba saķere uz dažāda veida plastmasas substrātiem. Kopumā mēs sagaidām 2017. gadu, kad mēs redzam vairāk 3DPE iekārtas, ieviestas tirgū un gads, kad mēs redzam, ka paziņojums par tintes produktiem, konkrēti uz šo tirgu.

Izdrukāto PCB: Faktiski drukāti PCB saņēma atjaunoto interesi par 2016. Tas bija pateicoties pastiprināts darbs ap inkjet izdrukāt vienu, dubultā un daudzslāņains PCB mērķis, gan hobbyist un profesionālo tirgus galus. Drukas plates pieejas pieņemšanas PCB izmantošanu vēl joprojām ir pieskaņošana, daudzi uzņēmumi, galvenokārt, Japānā un Korejā. Tehnoloģija ir vairāk nobrieduši, nekā pirms, bet izmaksu priekšrocības vēl nav pietiekami, lai būtu pārliecinoša alternatīva nobriedis, uzticamu un augstāku apjoma vēsturiskais tehnoloģijām. Kopumā mēs sagaidām 2017. gadu, kad hype ap hobbyist/DIY PCB printeriem tiks nomierināties, kamēr profesionālā daudzslāņu PCB printeriem turpinās to lēni un maza mēroga tirgus piesātinājumu. Arī tehnoloģiju attīstību uz drukas plates turpinās fonā, galvenokārt Āzijas laboratorijās, bez ievērojama tirdzniecības uzsāk.

Drukāts tranzistori un atmiņas: drukātās tranzistors un atmiņas ir dažā ziņā vecā programmas ideja. Izdrukāto tranzistori neizdevās izpildīt savus solījumus. Tagad, tomēr tehnoloģiju attīstībai, jo īpaši no Japānas, ir daudzsološs pietiekami uzkurināt interesi tēmu. Šeit būs nepieciešama smalka drukāt šauras līnijas. Drukātu atmiņas ir arī daļēji rūpnieciskai ražošanai gadus un tagad ap ražas jautājumus labāk risināt. Kopumā mēs sagaidām 2017. gadu, kad meklēt unikāls pieteikumu drukātā tranzistori un atmiņas turpinās, un gads, kad tintes piegādātājiem kļūst vairāk nodarbojas ar printeriem un labāk pielāgot savus piedāvājumus.

Large-teritorija LED apgaismojums masīvi: komercdarbība ap drukājat lielu platību LED masīvi sāk uzņemt. Tehnoloģisko bāzi bija pieņemšanā pēdējos 4-5 gadus. Tagad ir vairāk lietotāju intereses un radošāku pūļu uzņēmumu ķēde augstāk nekā materiālu piegādātāji. Tehnoloģijas prasībām, ir vienkāršs, bet -drukāt risinājumu ir arī montāža izaicinājums, kas balstās uz augstu vadītspēju un zemāka enerģijas patēriņu. Tādēļ, kopumā mēs sagaidām, kad pārdošanas apjoms šajā gadā, kaut arī no ļoti mazu bāzes gads 2017.

Ir daudzas citas programmas, kas vadošs pastas, ko mēs uzskatām, ka mūsu ziņojumā detalizēti tiek izstrādāti. Piemēri ietver lielu platību uzrādes masīvi/sistēmas, akumulatoru pakotni un augu sildītāji, frekvenču selektīva windows un daudz ko citu. Lūdzu, skatiet mūsu ziņojumā Conductive tintes tirgos 2017-2027: prognozes, tehnoloģijas, spēlētājiem, lai uzzinātu vairāk par šiem tirgiem. Uzzināt vairāk pie nākamā vadošajiem pasākums par tēmu: drukāta Electronics Europe 2017 par 10-11 maijā 2017 rīkotā IDTechEx Berlīnē, Vācijā.

Pāri:Izdrukāto elektronikas tirgū paredzams sasniegt 65,0 miljardus ASV dolāru, 2024; Pieprasījums pēc gudru iepakojuma izmaiņas spēli konkurentiem | TMR Nākamo:Jaunu hibrīdu tintes atļaut drukātā, elastīga elektronikas bez saķepināšanas