Vadošs tintes tirgos 2016-2026: Prognozes, tehnoloģijas, spēlētāji

- Jan 11, 2017 -

NEW YORK, 12 Dec 2016/PRNewswire /Sudraba plāksni, sudraba nanodaļiņas, vara tintēm un pastas, graphene un ārpus tās

Šis ziņojums sniedz plašu un autoritatīvu viedokli vadošs tintēm un ielīmēt tirgū, sniedzot detalizētu desmit gadu tirgus prognozēm, segmentēti pa pieteikuma un materiālu veidu. Tirgus prognozes norāda tonnāžu un tintes līmeņa vērtību. Tas ietver arī kritiskas atsauksmes konkurējošiem vadošs tintēm un ielīmēt tehnoloģijas, ieskaitot šaušanas veidu pastas, PTF, sudraba nanodaļiņas, elastīgus tintes, tintes IME, vara un vairāk.

Šis pārskats sniedz arī faktu un insightful analīze no visiem esošajiem un potenciāliem mērķa programmām. Mērķa lietojumprogrammas, tā nodrošina novērtējuma un/vai budžeta adres tirgū, galvenās tendences un izaicinājumus, jaunākos rezultātus un prototipa/produkta palaišanu un IDTechEx izpratne par tirgus potenciāls.

Mēs sniedzam detalizētu analīzi par vismaz 17 esošās un jaunās nozarēs, tai skaitā silīcija saules baterijas, UF/UHF RFID tagu, pieskārienu ekrāna malu elektrodus, automotive, no pelējuma elektronika, e-tekstila, 3D antenas pieteikumu, 3D drukā elektroniku, PCB galda printeriem, ITO Nomaiņa, OLED apgaismojumu un citi.

Mūsu tirgus prognozes tiek būvētas, izmantojot modeļus, kas pamatojas uz Primārās rūpniecības izejvielas no IDTechEx intervijas un uzņēmumu apmeklējumi un no iepriekšējas nozares pieredzi, pie IDTechEx. Mēs skaidri izklāstīt un pamatot pieņēmumus, racionālu, tendences un faktisko datu punkti, kas balstās mūsu prognozēm. Mūsu ziņojumā ir sniegts vairāk nekā 50 intervija balstītu uzņēmumu profili

Nepārspēts biznesa inteliģences un tirgus izpratne

Šis ziņojums ir balstīts uz gadu pētījumiem. Mūsu analītiķi ir daudzu gadu iepriekšējas pieredzes gūšanai un bija vadošs tintes/ielīmēt biznesa avangardā spēlē svarīgu lomu, veidojot vairāku miljardu dolāru nozarē. Pēdējo piecu gadu laikā vien, mūsu komanda intervēja un profilētas vairāk par 50 lietotājiem un ražotājiem, dažādu veidu pastas un vadošs tintēm. Katru gadu mums ir uzzinājis vairāk par tirgu un pieskaņošana mūsu analīze, izpratne un prognozēm.

Paralēli šim IDTechEx ir organizējusi vadošā globālās konferences un tradeshows par drukāto elektronikas pēdējos desmit gadosĀzija,EiropaunASV. Šīs izstādes drukātā elektronika, ieskaitot visus vadošs tintes piegādātājiem, printerus un tiešajiem lietotājiem pulcē visu vērtību ķēdi. Tas mums ir devis nesalīdzināmu piekļuvi spēlētājiem un jaunākās tirgus izpēti.

Vadošs tintēm un ielīmēt biznesa: viss mainās

Vadošs tintēm un pastas tirgū sasniegs gandrīz1 $.7bŠajā 2026 metāla faktiskajās cenās. Mikro izmēra sudraba vadošs pastas dominē tirgū, kontrolēt gandrīz visu tirgu 2016. Sudraba nanodaļiņas gribas tomēr kļūst arvien vairāk konkurētspējīgas, secinājumu izmantošana diapazonā jaunās programmas nozarēm jākļūst$80mpārdot 2026. Vara paliks salīdzinoši attīstīta tehnoloģija, bet iegūs nelielie panākumi, kā jaunu konservēšanas sistēmām tiek instalēti atvērt durvis uz vara tintes pārdošanas.

Saules paneļu ražošanas nozarei būs 1.5 k tonnu tirgus 2016 screen-printed tipa apdedzinot vadošs pastas. Līmeņa ielīmēt jaunu piegādātāju grupā drīz nāks dominēt šajā biznesā, kamēr pulveris līmenī lietotājiem būs spēkā caur daudzveidīgākas piegādātājs bāzes. Pieskārienu ekrāna malu elektrodu tirgū turpinās tās samazināšanās. Linewidth-over-atstarpes (L/S) ir samazinājusies līdz 20/20, spiežot ekrāna drukāšana, izmantojot standarta PTF ārpus savas robežas un atver durvis uz photocurable pastas. Kodināšanas balstītas metodes atradīs papildu iespējas, kā bezel vēl šaurāka, vienlaikus standarta PTF paliks dažas akciju tirgus zemo cenu segmentā.

Sensoriem, piemēram, automašīnu apdzīvošanas sensori, drukātos piezoresistive sensoriem un dažās versijās glikozes sensori saglabāsies ievērojama niša tirgū vadošs pastas, kā autobūves nozare ar tās jaukto grupēšanas stagnējošu tradicionālo un augošos jaunajos pieteikumu. HF un UHF RFID antena tirgos pieaugs, bet redzēsim relatīvā tirgus daļa tintes veidu transformēt tuvākajos desmit gados. 3D antenas, kas izgatavoti, izmantojot aerosola drukāšana turpinās iegūt vilci. Šī pieeja būs konkurēt ar galvu ar MID (molded savienot ierīces) metodes un kļūs par ievērojamu patērētāju elektronikas tirgus loma. Metāla acs kā alternatīvu ITO padarīs lēni neparāda, neraugoties uz gaidāmo konsolidācijas perioda TCF nozarē, radot pieprasījumu pēc sudraba nanodaļiņu izmantoti uzpildes vai drukāšanas naudas soda līnijas.

Jaunu tirgu parādīties un izveidot jauni veiktspējas prasībām. Elektronika pelējuma prasīs tintēm, kas var stiept un izdzīvot thermoforming/molding procesu. Elektroniskās tekstila prasīs tintes, kas ir patiesi elastīgus un izturēt atkārtotus mazgāšanas cikliem. 3D drukātā elektronikas un galda printeru PCB būs augstu vadītspēju un zemas temperatūras tinti plašs jaunu prototipu iespējas atvērt 3D printeri un iecirkņa dizaineri. Visi šie tirgi ir poised par strauju izaugsmi nodrošina tehnoloģijas jauninājumi var apmierināt tirgus pavelciet.

Desmit gadu tirgus prognozes sadalīt pieteikumu. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu precīzu vērtību. Ņemiet vērā, ka tintes pārdošanas cenas samazinājās, pateicoties neapstrādāto metālu cenas samazināšanās, bet arī spiesti piemales, kā rezultātā samazinās mūsu ieņēmumu prognozēs.


Ko piedāvā šis ziņojums?
1. desmit gadu tirgus prognozes par vadošām tintēm un pastas, segmentēti pa materiāla tips (silver nano, PTF, Cu, uc) un piemērošanu. Prognozes ir noteikta apjoma un dolāru.
2. intervija balstītu uzņēmumu profili 50 piegādātāju un lietotāju. Uzņēmumu profili nodrošina detalizētu uzņēmuma fona un kritiskās tehnoloģiju un biznesa modeļu pārskatīšanas. Papildu profila ietver detalizētu SVID analīze IDTechEx analītiķi
3. kritisku pārskatīšanu un novērtēšanu visas galvenās vadošām tintes tehnoloģiju, tostarp apdedzinot tipi ielīmē, PTF, nano tintēm, elastīgus tintes, tintes IME, vara utt.
4. sīki izstrādātus noteikumus novērtējums bieži vien arī IDTechEx ieskatu un novērtējums, state-of--art un komerciāliem panākumiem, konkurējošas tehnoloģijas, cenu un tirgus tendencēm, galvenajiem dalībniekiem, adres tirgū lielumu un desmit gadu tirgus prognozes analīze:
. saules fotoelementu
b. touch ekrāna malu elektrodi (segmentēti pa ierīces tips)
c. Automotive (de-frosters, apdzīvošanas sensori, sēdekļu sildītāji utt.)
d. 3D antenas
e. UHF reklāmu HF RFID antena
f. elastīgus tintēm, elektroniskās tekstila
g. programmā-pelējuma elektronikas tintēm
h. glikozes un piezoresistive sensoru
i. 3D drukātā elektronika
j. PCB datordruku
k. ITO Nomaiņa
l. OLED apgaismojums
m. vadošs pildspalvas
n. citi
Lasīt pilnu ziņojumu:http://www.reportlinker.com/p04447369-Summary/View-Report.HTML

Par Reportlinker
ReportLinker ir godalgotās tirgus izpētes risinājums. Reportlinker atrod un jaunāko nozares dati ir sakārtoti, lai jums visiem tirgus pētījumiem nepieciešams - uzreiz, vienā vietā.

http://www.reportlinker.com


__________________________
Clare, sazinieties ar:Clare@reportlinker.com
MUMS: (339)-368-6001
Intl: +1 339-368-6001


Pāri:Kā vadošs tintes apmierinātu patērētāju pieprasījumu Nākamo:Sudraba Nanowires un Graphene pievienoties spēkiem Touch ekrāna displejiem