Sadarbība On Printed Electronics izpētes un pielietošanas

- Mar 15, 2017 -

51.jpg

DuPont Electronics & Communications ( DuPont ) un Holst centrs ir paziņojuši trešo pagarinājumu to veiksmīgo ilgtermiņa sadarbību, kas ir vērsta uz modernu materiālu drukātā elektronikas nozarē. Kā pilntiesīgam partnerim Printed Electronics programmas, DuPont veicinās jaunu materiālu un pētniecības paraugus mērķtiecīgu uz Holsta aktīvajiem projektiem jomās valkājamās elektronikas, in-pelējuma elektronika, plaša patēriņa elektronikas un veselības aprūpes.


"Mēs esam priecīgi paplašināt mūsu sadarbību ar Holsta centru , turpinot strādāt kopā virzās jaunus notikumus drukātās elektronikas," teica Kerry Adams, iespiesti elektronikas tirgus segmentā vadītājs, DuPont . "Papildus padziļinot tehnoloģijas, sadarbība sniedz mums vērtīgu ieskatu vajadzībām un citu Holst partneriem, tostarp galalietotājiem un iekārtu piegādātājiem, kas ļauj atklātu inovāciju un paātrinot preču un lietojumprogrammu izstrādi prasībām."


Šajā nākamajā posmā, uzsvars tiek likts uz sadarbību būs attīstīt un testēt pilnīgas papildina materiālās sistēmas un veiksmīgi veidot darba demonstrantus un prototipi, ar attīstību komerciālo produktu kā gala mērķi. Jo īpaši sadarbība tiks vērsta uz ekrāna drukāts un tintes elektroniskās tintes un pastas, dzīvoklis gultas un roll-to-roll apstrādi, un parastā krāsnī, kā arī fotonikas konservēšanas / saķepināšanas sistēmām.Virs dzīvē DuPont / Holst centra sadarbībā, rezultāti ietvēra jaunu nano-Ag tintēm un pastas, kas noved pie komercializācijai DuPont labākais klasē vadošs strūklas sudraba tinti, PE410, paziņoja un piedāvā LOPEC Minhenē, Vācijā, aprīlī 2016. Pavisam nesen, Holst prezentēja savas valkājamas gudru krekla dizainu šajā DuPont stendā Valkājamierīces Expo Tokijā, Japānā, no janvāris 18-20, 2017. Citi sasniegumi ir iekļautas sekmīgu īstenošanu DuPont tintes un pastas, kas ļauj ražot smart apģērbus, elastīgu sensori un smart blistera medikamentu iesaiņojumiem, kā arī in-pelējuma elektronika un Organic fotoelementu (OPV) un Organic Light Emitting Diode (OLED) apgaismojums demos un prototipus.
"Sadarbība starp DuPont un Holsta centru turpina braukt aizraujošu sasniegumi drukātās elektronikas," sacīja Jeroen van den Brand, programmas direktors "drukā elektronika", Holst centru . "Mēs esam satraukti, lai turpinātu pētīt jaunas tehnoloģijas un iespējas līdzās atzītu nozares līderis."


Holst centrs ir neatkarīga atvērtā inovāciju R & D centrs, kas izstrādā vispārīgas tehnoloģijas bezvadu sensoru tehnoloģijas un elastīgas elektronikas, kas veicina, lai atbildētu uz pasaules mēroga sabiedrības problēmas veselības aprūpē, dzīvesveidu, ilgtspēju un lietisko internetu. Galvenā iezīme Holsta centra ir tās partnerības modelis ar nozari un akadēmiskajām aprindām pilsētas koplietošanas ceļvežos un programmām. Tas ir šāda veida mijiedarbe, kas ļauj Holsta centru noskaņot savu zinātnisko stratēģiju, lai rūpnieciskām vajadzībām. Holst centrs tika izveidots 2005.gadā ar IMEC (Flandrija, Beļģija) un TNO (Nīderlande) ar atbalstu no Nīderlandes Ekonomikas ministrijas un Flandrijas valdības. Holst Centre ir vairāk nekā 200 darbinieku no aptuveni 28 tautību un saistības no vairāk nekā 50 rūpniecības partneriem. Plašāku informāciju par Holsta centru, lūdzu, apmeklējiet www.holstcentre.com

DuPont Electronics & Communications ir vadošais novators un liela apjoma piegādātājs elektronisko tintes un pastas, kas piedāvā plašu drukāto elektronisko materiālu komerciāli pieejams jau šodien. Pieaugošā portfelis DuPont elektroniskās tintes tiek izmantota daudzos gadījumos, arī veidojot vadoša pēdas, kondensators un rezistoru elementi, un dielektriskā un iekapsulētājmateriālu slāņus, kas ir saderīgi ar daudziem pamatņu virsmām, ieskaitot polimēra, stikla un keramikas. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet http://www.advancedmaterials.dupont.com.

DuPont ir apvienojot pasaules līmeņa zinātnes un inženierijas pasaules tirgū kā inovatīvu produktu, materiālu un pakalpojumu kopš 1802. Uzņēmums uzskata, ka, sadarbojoties ar klientiem, valdībām, NVO, un domas līderiem, mēs varam palīdzēt rast risinājumus tādas globālas problēmas kā nodrošinot pietiekami daudz veselīgas pārtikas, lai cilvēki visur, samazinot atkarību no fosilā kurināmā, un aizsargāt dzīvību un vidi. Lai iegūtu papildinformāciju par DuPont un tās apņemšanos iekļaujošas inovācijas, lūdzu, apmeklējiet http://www.dupont.com

Pāri:Izmantojot Tintes Ar sudraba nanodaļiņu Piedāvājumi spējas New cietās un elastīgās Hybrid Circuitry Nākamo:Printed Electronics: RFID Sensor Platforma un elastīga Funkcionālās Films Par automātisku apstrādi